O NAS

CZEŚĆ!

Jeśli tu jesteś, to znaczy ze kochasz windsurfing / kitesurfing, albo chcesz zacząć i szukasz najlepszej szkoły na Półwyspie.

Tak czy siak, trafiłeś w dziesiątke – od 2009 roku Akademia Windsurfingu (i Kitesurfingu) Pana Nikodema z miłości do wiatru i wody prowadzi szkolenia. Uczymy tych co dopiero rozpoczynają swoją przygodę jak i tych, którzy chcą rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Szkolimy, indywidualnie i grupowo. Obsługujemy obozy i eventy – zasadniczo nie narzekamy na nudę 🙂

Nie możemy Ci obiecać 20 węzłów i bezchmurnego nieba, ale zapewnimy Ci doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, najnowszy sprzęt, dobrze dopasowana piankę i niezapomniane zachody słońca. Nasza Szkoła znajduje się nad samą Zatoką i dysponuje prywatnym akwenem.

AWPN to nie tylko Team,
ale Ty, Ona i Wy.
Wszyscy razem jesteśmy
jedną wielka surferską rodziną.

Wierzymy, że razem można więcej, dobro wraca, a pasja jest ważną częścią życia. Wiemy gdzie zjeść dobrą rybę, steka i ciasto bezowe. Stawiamy na szczerości i wzajemny szacunek. Powiemy Ci, gdy wieje za mocno lub za słabo na Twoje umiejętności 🙂 Liczymy, że spędzisz w naszym towarzystwie niezapomniany czas, a zimą wyślesz nam fotkę jak pijesz kakao, ubierasz kota w śmieszny strój lub śmigasz po zagranicznym spocie 🙂

#CHOnaWODE NAUCZYMY CIE W SPORTY WODNE 🙂

Masz więcej pytań lub chcesz się przywitać – pisz śmiało 🙂
Tusia i Nikodem